Dr Hasan Erdem

Tüp mide ameliyatı sonrası hasta yorumları, tüp mide ameliyatı olanların yorumları, tüp mide ameliyatı yorumları, tüp mide ameliyatı olanlar yorumlar, tüp mide ameliyatı olan hastaların yorumları, tüp mide ameliyatı olanlar, tüp mide revizyon ameliyatı olanlar, tüp mide ameliyatı olup pişman olanlar, devlet hastanesinde tüp mide ameliyatı olanlar yorumları, sıvı diyeti yorumları, mide bypass ameliyatı olanların yorumları, gastrik bypass ameliyatı olanların yorumları, diyabet ameliyatı olanların yorumları, duodenal switch ameliyatı olanlar, şeker ameliyatı olanlar, mide balonu yorumları, yutulabilir mide balonu yorumları, mide balonu yaptıranlar, mide balonu taktıranların yorumları, mide balonu kullanıcı yorumları, elipse mide balonu yorumlar, mide küçültme ameliyatı olanlar yorumlar, midesi alınan hastaların yorumları, midesi alınan hasta yorumları, tip 1 diyabetli hasta yorumları, tip 2 diyabet ameliyatı yorumları, mide kelepçesi taktıranların yorumları, mide kapakçığı ameliyatı olanların yorumları, mide fıtığı ameliyatı olanların yorumları, Mide botoksu yapılmıyor denilmişti, mide botoksu sonrası yorumlar, mide botoksu yaptiranlarin yorumları, mide botoksu yorumlar, mide botoksu fiyatı yorumlar, mide botoksu yaptıranlar yorumlarını sizler için paylaştı.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Öncelikle tüm telefon aramalarıma, mesajlarıma ve e-postalarıma cevap verdiği için Dr Hasan'a teşekkür etmek istiyorum.Türkiye'ye gitmek ve tüp mide ameliyatı olmaktan endişeliydim ama tüm sorularıma ne kadar saçma olursa olsun cevapladı. Aslına bakılırsa ameliyat olmadan önce birkaç şirketle konuştum, birkaç tanesine gidip iştişarede bulundum ve aynı soruları sorduktan sonra sadece fiyatı nedeniyle değil, gerçek bir cevap alabileceğimi hissettiğim konuştuğum tek kişi Dr. Hasan olduğu için sonunda Dr.HE Obezite Kliniği’ni seçtim.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Kilom 108 kg ve aşırı kilomdan dolayı çeşitli ölümcül sağlık sorunları yaşıyordum. Bu sebeple Dr. HE Obezite Kliniği'ni aramaya karar verdim.İlk aramadan itibaren herkes harikaydı. Ne zaman bir sorum olsa, aramalarıma hemen geri dönüş sağlıyor ve yanıt veriyorlardı. Personel varışta bizimle tanıştı.Çok ilgili, şefkatli ve profesyoneldi. Daha iyi bir deneyim isteyemezdim ve zorunda kalsaydım tekrar yapardım. Dr. HE Obezite kliniğinden önce asla kilo vermeyeceğime karar vermiştim.Denediğim her şey başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Dönüştüğüm kişiyi sevmiyordum ama nasıl düzelteceğimi bilmiyordum. Şimdi ameliyattan 4 1/2 ay sonra 86 lbs kaybettim.Daha kolay hareket ediyorum, nefes alıyorum ve genel olarak daha iyi hissediyorum.Dönüştüğüm kişiyi seviyorum.Biliyorum gidecek çok yolum var. ama hatırlayabildiğim kadarıyla ilk kez kendime ve bu yolculuğu bitirme yeteneğime inanıyorum.Hayatını değiştirmek isteyen herkese Dr. He Obezite Kliniği’ni tavsiye ederim.Harika bir deneyim oldu ve hayatımı daha iyiye doğru değiştiriyor.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Dr. HE Obezite Kliniği ile kilo verme yolculuğum baştan sona harika bir deneyimdi. Herkes çok yardımsever ve bilgilendiriciydi. Doktor Hasan'la konuşmaya başladım ve o kadar çok sorum oldu ki izin günü onu aradım ve ekipteki hiç kimse onu kaldığı yerden sorularımı yanıtlamakta sorun yaşamadı. Her şey tam da dedikleri gibi gitti. Ameliyat harika geçti onları seçtiğim için çok mutluyum

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Dr. HE Obezite Kliniği ekibinden aldığım hizmetten çok memnunum!Bir arkadaşım beni onlara yönlendirdi ve taahhüt etmekten hiç korkmadım.Hayatımdaki bu büyük değişikliğe ihtiyaç duymanın yanı sıra, doktor ekibi ve ameliyat asistanım muhteşemdi. Dr Hasan’a çok büyük bir teşekkür borçluyum. Yolun her adımında benim için oradaydı.mesaj attığım veya aradığım her zaman bana geri döndü. Cerrahınızın onun olmasını talep etmenizi öneririm.Çok güzel bir görgüye sahip ve sizi hoş bir şekilde karşılıyor.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Dr. HE Obezite Kliniği söz verdiği gibi hizmet veriyor. Hiçbir gizli ücret yoktu ve personel çok profesyoneldi. Kilo verme ameliyatı düşünen herkese tavsiye ederim.Deneyimim kusursuzdu. Bu organizasyon hakkında ne kadar olumlu şeyler söylesem az kalır, harika hizmet, çok kolay işlem ve harika takip.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Ben tüp mide ameliyatı olanlardan biriyim ve çok memnunum. Doktorum Dr. Hasan Erdem çok ilgili ve profesyonel bir doktor. Ameliyat öncesi ve sonrasında bana her konuda yardımcı oldu. Ameliyat sonrası iyileşme süreci de çok hızlı ve kolay geçti. Şeker hastalığı ameliyatını da yaptıracağım. Tüp mide ameliyatı yorumları arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Metabolik cerrahi yaptırarak kilo verdim ve sağlıklı bir yaşam sürdürüyorum. Dr. Hasan Erdem ile çalıştığım için çok mutluyum. Doktorun bilgisi ve tecrübesi çok fazla ve her zaman yardım ediyor bana. Metabolik cerrahi yaptıranlar arasında en çok mutlu olanlardan biriyim. Hocama çok teşekkür ediyorum.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Tüp mide ameliyatını yaptırarak kilo verdim ve daha iyi hissediyorum kendime güveniyorum artık. Doktorum Dr. Hasan Erdem ile çalışmak çok keyifliydi, hem mesleki hem de kişisel olarak çok iyi bir doktor. Tüp mide ameliyatı olan hastaların yorumları arasında en çok doktorun samimiyetini ve dostluğunu öne çıktığını görenlerden biriyim. Tedavi sürecimin nerdeyse tüm adımlarında benimle ilgilenmişti.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Ben tüp mide ameliyatı olanlardan biriyim ve çok memnunum. Doktorum Dr. Hasan Erdem çok ilgili ve profesyonel bir doktor. Ameliyat öncesi ve sonrasında bana her konuda yardımcı oldu. Ameliyat sonrası iyileşme süreci de çok hızlı ve kolay geçti. Şeker hastalığı ameliyatını da yaptıracağım. Tüp mide ameliyatı yorumları okurken rastlamıştım hocama. Doktorum sayesinde hayatım değişti ve sağlıklı bir yaşam sürdürüyorum.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Onlara 1000 yıldız verirdim ama ancak 5'e kadar çıkabiliyorum.İstediğiniz işlemle ilgili bilgi aldığınız anda , profesyonel, bilgili ve merhametli insanlarla karşılaştığınızı hemen anlıyorsunuz. Dr. Hasan ve ekibinin telefon, mesaj ve e-posta yoluyla üstlendikleri sorumluluk hakkında ne söylesem eksik kalır. Hastane tertemiz, hemşireler arama tuşuna bastınız mı yardımınıza geliyor.Hepsi sıcak ve kibar insanlar. Prosedürüm, tüp mide ameliyatım pürüzsüzdü ve tek pişmanlığım bunu daha erken yaptırmamış olmam.Dr. HE Obesity Clinic’teki herkese teşekkürler.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  93 kiloydum ve yüksek tansiyon, yüksek kolesterol gibi rahatsızlıklarım vardı ve sınırda diyabet hastasıydım. Hipertansiyon ilacı, kolesterol ilacı kullanıyordum ve sağlığım berbattı. Çok depresyondaydım ve kendimden ne kadar mutsuz olduğumu fark ettim. Altı yıl sonra Tüp mide ameliyatı için Dr. HE Obezite Kliniğine gitmeye karar verdim. 2xl gömlek ve 14-18 beden elbise ve pantolon giyiyordum.Bugün small beden elbise giymekteyim ve pantolon bedenim ise 3’e düştü. Bugüne kadar,hayatımda verdiğim en iyi karar, teşekkürler doktor! Artık hem yüksek tansiyon hem de yüksek kolesterol için hiçbir ilaç kullanmıyorum.Şeker seviyem normal.Bunu 6 yıl önce yapmam gerekiyordu.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Mükemmel mükemmel!Tüp mide ameliyatım sırasında bana çok iyi bakıldı. Çok güler yüzlü personel ve çok temiz bir hastane.Orada olmaktan çok rahattım. Baştan sona büyük özen gösterdiler.Birçok kişiye şimdiden tavsiye ettim. Dr. HE Obezite Kliniği'nin ameliyat sonrası bakım ekibi muhteşem. Hayatımı değiştirdiğiniz için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Bunun tüm yaşamını değiştirebilecek çok korkutucu bir karar olduğunu ama personel ile ilk etkileşimden itibaren Dr. HE Obezite Kliniğinde kendimi ailenin bir parçası gibi hissettiğimi söyleyebilirim. Onlardan durumumu kontrol eden ve sorularımı yanıtlayan çağrılar ve kısa mesajlar aldım, kesinlikle hiçbir sorum cevapsız kalmadı.Cerrahlar inanılmazdı beni çok rahat hissettirdiler.Dr.HE Obezite Kliniği’ni bana soran veya beni dinleyen herkese tavsiye edeceğim.Şüphesiz muhteşemler

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Dr. HE Obezite Kliniği verdiğim en iyi karardı.Ocak’ta ameliyat oldum ve 4 ay sonra 27 kiloverdim.Olması gerektiği kadar iyi hissediyorum, daha iyi uyuyorum ve daha fazla enerjim var.Türkiye’ye bir Perşembe günü uçmuştum, operasyonu oldum ve Pazartesi sabahı işime geri döndüm. Hemşireler,cerrahlar ve yardımcı personelin hepsi muhteşem ve benimle çok iyi ilgilendiler.Harika bir deneyimdi ve tereddütsüz tekrar yapardım.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Dr. Hasan Erdem ile tanıştığım için çok şanslıyım. Obezite sorunum için tüp mide ameliyatını tavsiye etti ve ben de güvenerek kabul ettim. Ameliyat öncesi ve sonrasında bana çok destek oldu. Ameliyat sonrasında da takip ettiğim için teşekkür ederim. Tüp mide ameliyatı olanların yorumları okurken yapılan olumlu yorumlar ve tavsiyeler sayesinde hocamızla tanıştım. İyi ki tanışmışım 🙂

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Şeker hastalığı ameliyatını yaptırarak hayatım değişti. Doktorum Dr. Hasan Erdem çok iyi bir doktor ve insan. Ameliyat öncesi ve sonrasında bana destek oluyor ve motivasyonumu artırıyor. Şeker hastalığı ameliyatı olanların yorumları okurken özellikle hastalara olan yaklaşımını çok beğenmiştim. Şuan iyi ki tedavi sürecime Hasan hocamla başlamışım diyorum.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Metabolik cerrahi yaptırarak kilo verdim ve sağlıklı bir yaşam sürdürüyorum. Doktorum Dr. Hasan Erdem ile çalıştığım için çok mutluyum, hem mesleki hem de kişisel olarak çok iyi bir doktor. Metabolik cerrahi yaptıranlar arasında en çok doktorun başarısını ve tecrübesini öne çıkaranlardan biriyim.

  user
  pngwing.com 1 1 month ago

  Tüp mide ameliyatıyla tanıştım ve bu kararı vermek, Dr. Hasan Erdem ile karşılaşmamın bir sonucu oldu. Ameliyat sürecinde doktorumun bilgi birikimi ve tecrübesi bana güven verdi. Ameliyat öncesi süreçte bana detaylı bilgi vermesi, endişelerimi gidermeme yardımcı oldu. Ameliyat sonrasında hızlı bir iyileşme süreci geçirdim ve şimdi hayatımın daha sağlıklı bir dönemindeyim.